top of page

הרשימה של הכלכלית

המפלגה הכלכלית גאה להציג את רשימת חברי המפלגה החדשה!
אנו המפלגה היחידה השייכת לפעיליה ומקימיה. יש לנו רשימה נהדרת המורכבת מאנשי עבודה. כל אחד בתחומו, תרם רבות כדי להקים, לבנות, ולנהל את תשתיות המפלגה. כולם אנשים מן היישוב ללא עבר פוליטי שאפשר לסמוך עליהם!

אם נמאס לכם להצביע שוב ושוב לאותם אנשים שכל עיסוקם הוא הישרדות פוליטית. אם נמאס לכם שהם משרתים את ההון הרבה יותר מאת העם. אם חשובה לכם מקצועיות ורמה אישית. הכלכלית היא הבית שלכם. מפלגתנו  מחוייבת לציבור הישראלי, ולא לאף בעל הון או טייקון מונופוליסטי. זו הרשימה שלנו לכנסת ה-25 ואין דומה לה בשום מפלגה אחרת!

אל"מ במיל' איציק תורג'מן, לשעבר מנכ"ל קרן רש"י וממייסדי תוכנית "עתידים"

בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מאונ' בן גוריון בנגב ושני תארים שניים, אחד מהפקולטה להנדסה גרעינית בטכניון והשני במנהל עסקים מאונ' בן גוריון בנגב.

שירת 30 שנים כמהנדס ביחידת עילית טכנולוגית של חיל המודיעין ופרש בדרגת אלוף משנה.  הקים וכיהן כראש האגף הביטחוני חברתי במשרד הביטחון, ר' מנהלת עתידים, מנכ"ל עמותת ידידי עתידים ומנכ"ל קרן רש"י.

אני חבר במפלגה הכלכלית, כי זו המפלגה היחידה לה מצע כלכלי מפורט וממוקד. ידע ונחישות להילחם בבעלי ההון, במונופולים ובבנקים. להוביל את המשק הישראלי לצמיחה והתחזקות שיאפשרו לנו לטפל בבעיות הגדולות של הכלכלה והחברה בישראל

יצחק-תורגמן_edited_edited.jpg

חביב ווליבוביץ׳ (רו״ח) בעל תואר שני במנהל עסקים

סמנכ״ל כספים בחברת בנייה בינ״ל . מכהן בהתנדבות כגזבר הנהגת דן בתנועת הצופים .
נשוי ואב לשתי בנות, מתגורר בגני תקווה.

אני פה מפני שאני רוצה להמשיך לראות את ילדי חיים בישראל ולא מוכן להיכנע לקשרי הון שלטון שמפוררים את החברה הישראלית מבפנים ולא מאפשרים עתיד טוב יותר לדור הצעיר. 

5e51f705-0d93-4be9-b156-4cebd88e8b2d_edited.jpg

הילה בורנשטיין ( עו"ד) עצמאית ובעלת משרד בתחום המעמד האישי, מגשרת.

בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה ( מורחב),  גרושה ואם לשני ילדים, בת ובן. פועלת לקידום הצדק בתחום דיני המשפחה. 

 

מאז ילדותי האמנתי בשיוויון ובצדק חברתי, אך על מנת ליצור צדק חברתי יש צורך בצדק כלכלי ובבטחון קיומי בסיסי. 

בתקופה בה התגוררתי באירופה בצעירותי חוויתי יחס מכבד לאזרח ולזכויותיו, סולידריות חברתית ותמיכה אמיתית בשכבות החלשות. לצערי הרב, המצב כיום במדינת ישראל הינו שחלק ניכר ממעמד הביניים כורע תחת חוסר הצדק הכלכלי, שלא לדבר על השכבות החלשות, ואני מאמינה כי יש לשים למצב הזה סוף למען הדורות הבאים ולמען עתידה של מדינת ישראל. 

הילה בורנשטיין

אליאן לזמי, במקור מצרפת, אומנית, ציירת ויוצרת

לשעבר מנהלת בחברה גדולה. מזה 25 שנה אומנית בינלאומית ורב תחומית.

 

כשגיליתי כיצד ישראל מפגרת אחר אירופה בנושאים חברתיים וסביבתיים, ויוקר המחיאה, הקמתי את ארגון "ניקיון כפיים", על מנת ליידע ולהגן על המינימום החיוני לכל אזרח. לעם שלי, עם ישראל, מגיע לכם זכויות אזרח! באו לדרוש מהממשלה לעבוד בשבילכם ולשרת אתכם ולא ההיפך !

אליאן_edited_edited.jpg

אופיר לנגמן, הייטקיסט, מומחה במערכות מידע ומחסני נתונים

בוגר החוג למדע המדינה וגיאוגרפיה. יזם, אקטיביסט ואוטודידקט. מנהל צוות פיתוח. נשוי ואב לשני בנים, מתגורר בפתח תקווה.

 

אני מאמין שלכל בעיה פתרון, שהמצב שלנו לא אבוד ושאנשים טובים, מוכשרים והגונים חייבים ללכת לפוליטיקה ולא רק להיי טק. כבר עשרים שנה שאני רואה יום יום את מיטב המוחות שלנו מתעסקים בעניינים שוליים ונותנים לאנשים פחות מוכשרים לקבוע את גורלם. הגיע הזמן שנקח את גורלנו בידנו!

אופיר לנגמן

שלומי ביטון, גרפיקאי, בעל חברת דיגיטל
נולד וגדל בדרום תל אביב. נשוי ואב לשתיים


חזרתי לישראל לאחר שנים של מחייה ועבודה במגוון מדינות בעולם ונחרדתי להבין שישראל היא המדינה היקרה בעולם. אני מאמין שהכל מתחיל ונגמר בשחיתות שילטונית והעדפת בעלי ההון על פני האזרחים. משוכנע שיחד שנצליח להילחם בשחיתות ולהוריד את יוקר המחיה.

שלומי ביטון

עידו דביר, עו"ד. סמנכ"ל שיווק בחברת הראל ביטוח ופיננסים לשעבר

נשוי ואב לשניים. גר במושב בארותיים שבעמק חפר.כיום שותף בחברה המסייעת למיזמים עצמאיים בתחומים שונים. 


אני מאמין שמגיע לדור הצעיר שלנו לגדול במדינה עם אותן הזדמנויות שהיו לנו. 

עידו דביר
bottom of page